Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

DZIECI MAJĄ GŁOS – KONKURSY DLA UCZNIÓW

Dzieci malujące, rysujące lub recytujące wiersze mogą się zgłaszać do kolejnej edycji konkursu pod tytułem „Dzieci mają głos”. Organizatorami wydarzenia są Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Jurorzy już czekają na prace uczestników zabawy.

Konkurs „Dzieci mają głos” podzielony jest dwa mniejsze konkursy. Pierwszy z nich adresowany jest do osób uzdolnionych plastycznie. Chodzi o to, aby zilustrować dowolnie wybrany przez siebie wiersz lub fragment prozy. „Gotową pracę należy nadesłać do nas, do 18 maja. My z tych prac wyłonimy trzy, które prześlemy dalej, do następnego etapu, do Bydgoszczy” – mówi Katarzyna Falkowska z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Prace mogą być wykonane dowolną techniką. Nie należy ich przysyłać do organizatora w kopertach. Zgłaszaną do konkursu pracę należy zeskanować i przysłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drugi konkurs adresowany jest z kolei do uczniów, którzy recytują. Tu jednak swój talent trzeba będzie zaprezentować osobiście przed jurorami. „Przesłuchania o zasięgu powiatowym odbędą się 18 maja o godzinie 10.00 w sali widowiskowej CKiS w Sępólnie Krajeńskim” – mówi Ewa Quiring – Korczak z sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki. Każdy chętny, kto zechce wziąć udział w eliminacjach powiatowych, powinien przygotować na przesłuchanie prezentację jednego wiersza lub fragmentu prozy. Repertuar jest dowolny, jednak powinien od być odpowiedni do wieku wykonawcy. Prezentacja nie może być dłuższa niż 3 minuty.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Dzieci malujące, rysujące lub recytujące wiersze mogą się zgłaszać do kolejnej edycji konkursu pod tytułem „Dzieci mają głos”. Organizatorami wydarzenia są Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Jurorzy już czekają na prace uczestników zabawy. Konkurs „Dzieci mają głos” podzielony jest dwa mniejsze konkursy. Pierwszy z nich adresowany jest do osób uzdolnionych plastycznie. Chodzi o to, aby zilustrować dowolnie wybrany przez siebie wiersz lub fragment prozy. „Gotową pracę należy nadesłać do nas, do 18 maja. My z tych prac wyłonimy trzy, które prześlemy dalej, do następnego etapu, do Bydgoszczy” – mówi Katarzyna Falkowska z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Prace mogą być wykonane dowolną techniką. Nie należy ich przysyłać do organizatora w kopertach. Zgłaszaną do konkursu pracę należy zeskanować i przysłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. document.getElementById(cloak84afa6b9323afa2e97e697acfd228705).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy84afa6b9323afa2e97e697acfd228705 = k_falkowska + @; addy84afa6b9323afa2e97e697acfd228705 = addy84afa6b9323afa2e97e697acfd228705 + ckissepolno + . + com + . + pl; var addy_text84afa6b9323afa2e97e697acfd228705 = k_falkowska + @ + ckissepolno + . + com + . + pl;document.getElementById(cloak84afa6b9323afa2e97e697acfd228705).innerHTML += +addy_text84afa6b9323afa2e97e697acfd228705+; Drugi konkurs adresowany jest z kolei do uczniów, którzy recytują. Tu jednak swój talent trzeba będzie zaprezentować osobiście przed jurorami. „Przesłuchania o zasięgu powiatowym odbędą się 18 maja o godzinie 10.00 w sali widowiskowej CKiS w Sępólnie Krajeńskim” – mówi Ewa Quiring – Korczak z sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki. Każdy chętny, kto zechce wziąć udział w eliminacjach powiatowych, powinien przygotować na przesłuchanie prezentację jednego wiersza lub fragmentu prozy. Repertuar jest dowolny, jednak powinien od być odpowiedni do wieku wykonawcy. Prezentacja nie może być dłuższa niż 3 minuty. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.     Powered By GSpeech

 

 

turniej slowa plakat 676x954

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech