Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Życzenia dla wszystkich Bibliotekarzy i Pracowników

1 Pani

mgr Grażyna Kędzierska

Dyrektor Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim

 

 

Drodzy Bibliotekarze oraz Pracownicy Biblioteki Publicznej

im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim

 

8 maja obchodzony jest w całej Polsce dzień Bibliotekarza i Bibliotek. To święto stanowi doskonałą okazję, by w imieniu Samorządu Gminy Sępólno Krajeńskie złożyć wszystkim Bibliotekarzom i Pracownikom najserdeczniejsze życzenia.

Wszystkim Pracownikom Biblioteki, w ten szczególny Dzień Bibliotekarza, składam najserdeczniejsze życzenia: dużo sukcesów w pracy zawodowej, uśmiechu na twarzy, niech każdy dzień będzie owocny i twórczy, a kontakt z czytelnikiem oraz z książkami zawsze przynosił satysfakcję.

W tym wyjątkowym dniu życzę Państwu satysfakcji ze swojej pracy, ciągłej pasji i zadowolenia, a także sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Czytelnikom natomiast dobrych książek, ciekawych bohaterów, nieznanych jeszcze wrażeń oraz - tak jak dotychczas - świetnych wydarzeń w bibliotece,

z wyrazami szacunku

 

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego

Waldemar Stupałkowski

 

 

  Sępólno Krajeńskie, 8 maja 2021 r.

 Załącznik:

 

  Kliknij aby odsłuchać Pani mgr Grażyna Kędzierska Dyrektor Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim     Drodzy Bibliotekarze oraz Pracownicy Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim   8 maja obchodzony jest w całej Polsce dzień Bibliotekarza i Bibliotek. To święto stanowi doskonałą okazję, by w imieniu Samorządu Gminy Sępólno Krajeńskie złożyć wszystkim Bibliotekarzom i Pracownikom najserdeczniejsze życzenia. Wszystkim Pracownikom Biblioteki, w ten szczególny Dzień Bibliotekarza, składam najserdeczniejsze życzenia: dużo sukcesów w pracy zawodowej, uśmiechu na twarzy, niech każdy dzień będzie owocny i twórczy, a kontakt z czytelnikiem oraz z książkami zawsze przynosił satysfakcję. W tym wyjątkowym dniu życzę Państwu satysfakcji ze swojej pracy, ciągłej pasji i zadowolenia, a także sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Czytelnikom natomiast dobrych książek, ciekawych bohaterów, nieznanych jeszcze wrażeń oraz - tak jak dotychczas - świetnych wydarzeń w bibliotece, z wyrazami szacunku   Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski       Sępólno Krajeńskie, 8 maja 2021 r.  Załącznik: Życzenia   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech