Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

SĄ DOFINANSOWANIA – BĘDĄ REMONTY

Jeszcze przed wakacjami rozpoczną się prace drogowe na dwóch kolejnych odcinkach w Gminie Sępólno Krajeńskie. Oprócz trwających już robót na ulicy Pokrzywnickiego i na osiedlu Leśnym, drogowcy pojawią się także na drodze Lutowo – Radońsk i w miejscowości Piaseczno.

Oba odcinki czeka gruntowna przebudowa. - Na drodze Lutowo – Radońsk pojawi się nowy dywanik asfaltowy. Odtworzone będą też rowy odwodnieniowe. Drogowcy pojawią się również w miejscowości Piaseczno. Tam będzie kontynuowana budowa drogi z kostki polbrukowej. Wykonana zostanie również kanalizacja deszczowa - mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

 

Wartość prac oszacowano na prawie 2 miliony złotych, z czego połowa to pozyskane przez gminę dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Znaczna część robót ma być wykonana jeszcze przed końcem tego roku.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Jeszcze przed wakacjami rozpoczną się prace drogowe na dwóch kolejnych odcinkach w Gminie Sępólno Krajeńskie. Oprócz trwających już robót na ulicy Pokrzywnickiego i na osiedlu Leśnym, drogowcy pojawią się także na drodze Lutowo – Radońsk i w miejscowości Piaseczno. Oba odcinki czeka gruntowna przebudowa. - Na drodze Lutowo – Radońsk pojawi się nowy dywanik asfaltowy. Odtworzone będą też rowy odwodnieniowe. Drogowcy pojawią się również w miejscowości Piaseczno. Tam będzie kontynuowana budowa drogi z kostki polbrukowej. Wykonana zostanie również kanalizacja deszczowa - mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.   Wartość prac oszacowano na prawie 2 miliony złotych, z czego połowa to pozyskane przez gminę dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Znaczna część robót ma być wykonana jeszcze przed końcem tego roku. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.       Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech