Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

DUŻE ZAINTERESOWANIE INTERNAUTÓW SĘPOLEŃSKĄ MAJÓWKĄ

Ponad 37 tysięcy osób obejrzało majówkowe propozycje internetowe przygotowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Na trzy dni świętowania placówka przygotowała prezentacje multimedialne, transmisje wydarzeń oraz internetowe kroniki historyczne.

  • Tegoroczne wydarzenia majowe były dla nas szczególnie ważne, gdyż w tym roku obchodzimy jubileusz 60-lecia Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, a więc pierwszej instytucji kultury, która powstała w naszej gminie. Wydarzenia majowe są bardzo ważne również z innych powodów. Jest to między innymi rocznica Konstytucji 3 maja i Święto Flagi – mówi Julita Maciaszek, dyrektor CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

Imprezą cieszącym się sporym zainteresowaniem internautów była relacja z przejazdu muzycznego autobusu, który 1 maja pojawił się na ulicach Sępólna Krajeńskiego. Wszystko to z okazji jubileuszu istnienia placówki kultury. Z tej samej okazji przygotowano także internetową kronikę, prezentującą kulisy powstania instytucji. Na liście atrakcji znalazły się również: koncert „Patriotycznie zdalni, czyli o wolności inaczej”, transmisja widowiska baletowego oraz rekonstrukcja historyczna z udziałem mieszkańców miasta.   

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Ponad 37 tysięcy osób obejrzało majówkowe propozycje internetowe przygotowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Na trzy dni świętowania placówka przygotowała prezentacje multimedialne, transmisje wydarzeń oraz internetowe kroniki historyczne. Tegoroczne wydarzenia majowe były dla nas szczególnie ważne, gdyż w tym roku obchodzimy jubileusz 60-lecia Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, a więc pierwszej instytucji kultury, która powstała w naszej gminie. Wydarzenia majowe są bardzo ważne również z innych powodów. Jest to między innymi rocznica Konstytucji 3 maja i Święto Flagi – mówi Julita Maciaszek, dyrektor CKiS w Sępólnie Krajeńskim   Imprezą cieszącym się sporym zainteresowaniem internautów była relacja z przejazdu muzycznego autobusu, który 1 maja pojawił się na ulicach Sępólna Krajeńskiego. Wszystko to z okazji jubileuszu istnienia placówki kultury. Z tej samej okazji przygotowano także internetową kronikę, prezentującą kulisy powstania instytucji. Na liście atrakcji znalazły się również: koncert „Patriotycznie zdalni, czyli o wolności inaczej”, transmisja widowiska baletowego oraz rekonstrukcja historyczna z udziałem mieszkańców miasta.    Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.     Powered By GSpeech

 

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech