Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Sępólno Krajeńskie w Publicznej Bazie Turystyki

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz najnowszy projekt.


Jest to publiczna platforma do promocji turystyki dostępna pod adresem: turystyka.gov.pl

Mogą Państwo do niej dołączyć i znaleźć się w ogólnopolskiej bazie sprawdzonych innych obiektów noclegowych. O korzyściach, jakie wynikają z dołączenia do Publicznej Bazy Turystyki, mówimy w materiale wideo, który dołączamy do tej wiadomości.

Zależy nam, aby promować projekt, dlatego dołączamy też w linku: https://mrcloud.mpit.gov.pl/index.php/s/mcBF2YTR53taMtF plik .pdf z plakatem, który mogą Państwo wydrukować i upowszechnić. Przekaz ten kierujemy również do właścicieli obiektów noclegowych. Zawiera on wskazówki, jak dołączyć do projektu. Zachęcamy Państwa do umieszczenia plakatu w placówce urzędu, w widocznym miejscu.

Jesteśmy przekonani, że odpowiedzialna i bezpieczna turystyka to nasz wspólny cel. Dlatego mamy wielką nadzieję, że włączą się Państwo w te działania informacyjno-promocyjne.

Razem możemy więcej!

 

  Kliknij aby odsłuchać Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz najnowszy projekt. Jest to publiczna platforma do promocji turystyki dostępna pod adresem: turystyka.gov.pl Mogą Państwo do niej dołączyć i znaleźć się w ogólnopolskiej bazie sprawdzonych innych obiektów noclegowych. O korzyściach, jakie wynikają z dołączenia do Publicznej Bazy Turystyki, mówimy w materiale wideo, który dołączamy do tej wiadomości. Zależy nam, aby promować projekt, dlatego dołączamy też w linku: https://mrcloud.mpit.gov.pl/index.php/s/mcBF2YTR53taMtF plik .pdf z plakatem, który mogą Państwo wydrukować i upowszechnić. Przekaz ten kierujemy również do właścicieli obiektów noclegowych. Zawiera on wskazówki, jak dołączyć do projektu. Zachęcamy Państwa do umieszczenia plakatu w placówce urzędu, w widocznym miejscu. Jesteśmy przekonani, że odpowiedzialna i bezpieczna turystyka to nasz wspólny cel. Dlatego mamy wielką nadzieję, że włączą się Państwo w te działania informacyjno-promocyjne. Razem możemy więcej!   Powered By GSpeech

 

 

ZOBACZ FILM

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech