Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

DRUGI OTWARTY KONKURS OFERT w zakresie kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego ogłasza drugi otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Sępólno Krajeńskie na rok 2022 w zakresie kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

FORMULARZE:

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Burmistrz Sępólna Krajeńskiego ogłasza drugi otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Sępólno Krajeńskie na rok 2022 w zakresie kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. ZARZĄDZENIE I OGŁOSZENIE KONKURSOWE FORMULARZE: OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO       Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech