Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Stworzenie miejsca aktywności i rekreacji w miejscowości Dziechowo

Bez nazwy 2

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 

Operacja typu: „Kształtowanie przestrzeni publicznej” 

pn.: Stworzenie miejsca aktywności i rekreacji w miejscowości Dziechowo

 


mająca na celu stworzenie miejsca przeznaczonego do rekreacji i aktywności fizycznej dla mieszkańców miejscowości Dziechowo.

 

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Rozpoczęły się prace związane z zagospodarowaniem przestrzeni działki przeznaczonej pod stworzenie miejsca aktywności i rekreacji w miejscowości Dziechowo. Zakres inwestycji obejmie m.in.:

  • budowę wolnostojącej altany rekreacyjnej wraz z murowanym grillem oraz zielonym dachem,
  • wykonanie boiska do gry w minigolfa,
  • utwardzenie terenu z przeznaczeniem na sport i rekreację,
  • wykonanie oświetlenia lampami autonomicznymi
  • wyposażenie terenu w urządzenia siłowni zewnętrznej, ławki ogrodowe, ławostoły,
  • nowe nasadzenia zieleni,
  • ogrodzenie terenu.

 

 

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”   Operacja typu: „Kształtowanie przestrzeni publicznej”  pn.: Stworzenie miejsca aktywności i rekreacji w miejscowości Dziechowo   mająca na celu stworzenie miejsca przeznaczonego do rekreacji i aktywności fizycznej dla mieszkańców miejscowości Dziechowo.   współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Rozpoczęły się prace związane z zagospodarowaniem przestrzeni działki przeznaczonej pod stworzenie miejsca aktywności i rekreacji w miejscowości Dziechowo. Zakres inwestycji obejmie m.in.: budowę wolnostojącej altany rekreacyjnej wraz z murowanym grillem oraz zielonym dachem, wykonanie boiska do gry w minigolfa, utwardzenie terenu z przeznaczeniem na sport i rekreację, wykonanie oświetlenia lampami autonomicznymi wyposażenie terenu w urządzenia siłowni zewnętrznej, ławki ogrodowe, ławostoły, nowe nasadzenia zieleni, ogrodzenie terenu.           Powered By GSpeech

 

2022 07 06 dziechowo 007

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech