Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

II FESTIWAL DZIECIĘCEJ SZTUKI CYRKOWEJ

Jak rozpocząć przygodę z cyrkową żonglerką lub chodzeniem po linie?

Tego będzie można dowiedzieć się w Sępólnie Krajeńskim już w najbliższą sobotę (5.08). O godzinie 15.00 na Targowisku Miejskim "Mój Rynek", odbędzie się II Festiwal Dziecięcej Sztuki Cyrkowej "Mali Sztukmistrze".

Impreza jest otwarta dla całych rodzin. "Zapraszamy wszystkich, bez wyjątku. Zapewniany, że w naszej zabawie każdy znajdzie coś dla siebie" - mówi Katarzyna Śmigiel - Wilkowska z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Jest to festyn, podczas którego publiczność jest zapraszana do próbowania swoich sił w różnego rodzaju sztuczkach i popisach cyrkowych. Wszystko pod nadzorem fachowców. Całości towarzyszyć będą niezawodni klauni Ruphert i Rico, doskonale znani sępoleńskiej publiczności. Będzie też gigantyczna skakanka, bańki mydlane oraz pokazy chodzenia na szczudłach. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Festiwal Dziecięcej Sztuki Cyrkowej "Mali Sztukmistrze" jest jednocześnie inauguracją Dni Sępólna Krajeńskiego.


Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech