Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE ZAPRASZA NA KONCERTY.

Ania Wyszkoni to tegoroczna gwiazda Dni Sępólna Krajeńskiego.

Artystka wystąpi na stadionie miejskim już w najbliższą sobotę, 12 sierpnia o godzinie 21.00. Wstęp będzie bezpłatny.

Koncerty i widowiska to tylko jeden z elementów tegorocznych Dni Sępólna Krajeńskiego. Miasto świętuje bowiem przez 9 dni. W programie jest wiele atrakcji dla całych rodzin. Pierwsze wydarzenia odbyły się już 5 sierpnia.

Miłośnicy dobrej muzyki muszą przyjechać do Sępólna Krajeńskiego w najbliższą sobotę (12.08). O godzinie 14.00 rozpoczyna się Jarmark Świętego Wawrzyńca. Areną wydarzeń będzie stadion przy ulicy Chojnickiej. Po części wystawienniczej, kulinarnej i folklorystycznej, rozpoczną się koncerty muzyki rozrywkowej. Zainauguruje je występ grupy Replay. "To wybuchowa mieszanka funky, soulu i jazzu w wykonaniu doświadczonych muzyków ze słonecznej Italii" - zapewnia Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Koncert tych artystów rozpocznie się o dość nietypowej godzinie, bo o 18.18.

Od 19.00 na scenie występować będą finaliści programu The Voice of Poland. Jagoda Kret, Małgorzata Nakonieczna, Arkadiusz Kłusowski wystąpią z towarzyszeniem zespołu Łukasza Gorczycy.
Godzina 21.00 to początek koncertu gwiazdy wieczoru, czyli zapowiadanej wcześniej Ani Wyszkoni. Będzie to koncert okolicznościowy, bo artystka w tym roku świętuje swoje 20-lecie pracy na scenie.
Już teraz zapowiadamy, że czeka nas niezwykłe widowisko.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech