Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Zajęcia międzydziedzinowe z projektowania są doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin, w tym ilustracji, kaligrafii i grafiki koncepcyjnej, które są kluczowe dla skutecznego projektowania.

WYSTAWA WIELKANOCNA

Niniejsza Wystawa Wielkanocna w całości jest rękodziełem uczestników zajęć ceramicznych w CKiS oraz instruktorów Pracowni Ceramicznej.

Zebranie wiejskie Sołectwa Lutowo

W dniu 23 marca 2023 r. w Wiejskim Ośrodku Kultury w Lutowie  odbyło się sprawozdawczo – wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Lutowo, któremu przewodniczył  Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski.

W przyszłym tygodniu ruszy wypłata dodatkowych rocznych świadczeń pieniężnych dla emerytów i rencistów. Pierwsze trzynastki otrzymają osoby, których wypłata świadczenia podstawowego wypada na 1 kwietnia.

BURMISTRZ SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO rozstrzyga drugi konkurs na wsparcie zadania w zakresie rozwoju sportu w Gminie Sępólno Krajeńskie w 2023 roku

Płatnicy składek, którym ZUS założył z urzędu profil na PUE ZUS powinni dokończyć proces rejestracji, aby móc z niego korzystać. Warto się pospieszyć, bo od 24 marca e-ZLA będą przekazywane na profil techniczny płatnika, nawet jeśli nie zdążył go aktywować.

W dniu dzisiejszym (23.03.2023 r.) w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim odbyło się podpisanie umowy na Budowę skateparku w miejscowości Sępólno Krajeńskie.

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1327, z późn. zm.)

Uprzejmie zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która  odbędzie się w dniu 29 marca  2023r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, ul. Tadeusza Kościuszki 11 w sali im. L. Prądzyńskiego.

Bajkowa biblioteka zaprasza

Książki z serii „Bajkowa Biblioteka” to wyjątkowa kolekcja najpiękniejszych bajek i opowieści dla dzieci jakie można wypożyczyć w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech