Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Stałe Komisje Rady Miejskiej Kadencja 2018-2023

 Składy osobowe Komisji Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim
Kadencja 2018-2023
 
 
Komisja Rewizyjna:  pobierz
od 28 kwietnia 2021r. zmiana składu komisji pobierz (175kB) pdf


1) JUHNKE Artur - Przewodniczący
2) PAJĄK Lucyna - Zastępca Przewodniczącego
3) GRZECA ZDZISŁAW - członek    - od 28 kwietnia 2021r.
4) KĄKOL Leszek - członek
5) SIEG Robert - członek
6) SZLEZER Barbara – członek

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji: pobierz
od 28 kwietnia 2021r. zmiana składu komisji pobierz (177kB)
od 25 sierpnia 2021r. zmiana składu komisji  pobierz (207kB) pdf

1) GRZECA  Zdzisław  - Przewodniczący-  od 25 sierpnia 2021r
   (OELBERG Mateusz  - Przewodniczący do 24 sierpnia 2021r pobierz (206kB) pdf
2) ŚWINIARSKI Tobiasz - Zastępca Przewodniczącego
3) JUHNKE Artur - członek
4) SZLEZER Barbara - członek
5) SZWARC Zdzisław - członek   - od 28 kwietnia 2021r.
6) TOMAS Janusz - członek

Komisja Budżetu i Handlu: pobierz 
Komisja Budżetu (zmiana nazwy)  od 31 marca 2021r. pobierz (175kB) pdf
 

1) TOMAS Janusz - Przewodniczący
2) MICZKO Anna - Zastępca Przewodniczącego
3) GRZECA Zdzisław - członek
4) PAJĄK Lucyna – członek
5) SIEG Robert - członek
 
Komisja Gospodarki Komunalnej oraz Porządku Publicznego: pobierz

1) SIEG Robert - Przewodniczący
2) TUREK Mariola– Zastępca Przewodniczącego
3) KĄKOL Leszek – członek
4) SZWARC Zdzisław - członek
5) TOMAS Janusz – członek

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia: pobierz

1) SZLEZER Barbara – Przewodnicząca
2) KĄKOL Leszek – Zastępca Przewodniczącego
3) BUKOLT Jadwiga - członek
4) MICZKO Anna - członek
5) TUREK Mariola - członek

Komisja Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska: pobierz

1) PAJĄK Lucyna - Przewodnicząca
2) SZWARC Zdzisław – Zastępca Przewodniczącego
3) DOLNY Antoni - członek
4) OELBERG Mateusz - członek
5) ŚWINIARSKI Tobiasz - członek

Komisja Statutowa i Pomocy Społecznej: pobierz

1) ŚWINIARSKI Tobiasz - Przewodniczący
2) JUHNKE Artur - Zastępca Przewodniczącego
3) BUKOLT Jadwiga - członek
4) MICZKO Anna - członek
5) OELBERG Mateusz - członek

 

Archiwum:

 

  Kliknij aby odsłuchać  Składy osobowe Komisji Rady Miejskiej w Sępólnie KrajeńskimKadencja 2018-2023     Komisja Rewizyjna:  pobierz od 28 kwietnia 2021r. zmiana składu komisji pobierz (175kB) 1) JUHNKE Artur - Przewodniczący2) PAJĄK Lucyna - Zastępca Przewodniczącego3) GRZECA ZDZISŁAW - członek    - od 28 kwietnia 2021r.4) KĄKOL Leszek - członek5) SIEG Robert - członek6) SZLEZER Barbara – członek Komisja Skarg, Wniosków i Petycji: pobierz od 28 kwietnia 2021r. zmiana składu komisji pobierz (177kB) od 25 sierpnia 2021r. zmiana składu komisji  pobierz (207kB) 1) GRZECA  Zdzisław  - Przewodniczący-  od 25 sierpnia 2021r    (OELBERG Mateusz  - Przewodniczący do 24 sierpnia 2021r pobierz (206kB) 2) ŚWINIARSKI Tobiasz - Zastępca Przewodniczącego 3) JUHNKE Artur - członek 4) SZLEZER Barbara - członek 5) SZWARC Zdzisław - członek   - od 28 kwietnia 2021r. 6) TOMAS Janusz - członek Komisja Budżetu i Handlu: pobierz  Komisja Budżetu (zmiana nazwy)  od 31 marca 2021r. pobierz (175kB)   1) TOMAS Janusz - Przewodniczący2) MICZKO Anna - Zastępca Przewodniczącego3) GRZECA Zdzisław - członek 4) PAJĄK Lucyna – członek 5) SIEG Robert - członek Komisja Gospodarki Komunalnej oraz Porządku Publicznego: pobierz1) SIEG Robert - Przewodniczący2) TUREK Mariola– Zastępca Przewodniczącego 3) KĄKOL Leszek – członek4) SZWARC Zdzisław - członek5) TOMAS Janusz – członekKomisja Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia: pobierz1) SZLEZER Barbara – Przewodnicząca2) KĄKOL Leszek – Zastępca Przewodniczącego3) BUKOLT Jadwiga - członek4) MICZKO Anna - członek5) TUREK Mariola - członekKomisja Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska: pobierz1) PAJĄK Lucyna - Przewodnicząca2) SZWARC Zdzisław – Zastępca Przewodniczącego 3) DOLNY Antoni - członek 4) OELBERG Mateusz - członek5) ŚWINIARSKI Tobiasz - członekKomisja Statutowa i Pomocy Społecznej: pobierz1) ŚWINIARSKI Tobiasz - Przewodniczący2) JUHNKE Artur - Zastępca Przewodniczącego 3) BUKOLT Jadwiga - członek4) MICZKO Anna - członek5) OELBERG Mateusz - członek   Archiwum: Stałe Komisje Rady Miejskiej Kadencja 2014-2018   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech