Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Grand Prix w Rzucie Podkową

Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim informuje o nowym terminie II Turnieju z cyklu Grand Prix w Rzucie Podkową, który odbędzie się w niedzielę 11 października 2020 roku o godzinie 14.00 przy sali fitness.

Zmagania prowadzone będą w dwóch kategoriach: dla kobiet i mężczyzn. Grand Prix jest kwalifikacją do Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich Sępólno - Tokyo 2021, na którą awans wywalczą trzy najlepsze zawodniczki i trzech najlepszych zawodników po cyklu 4 turniejów w ramach Grand Prix. Na wynik końcowy Grand Prix składały się będą 3 najlepsze starty zawodnika. Trzy najlepsze zawodniczki i trzech najlepszych zawodników w II, III i IV turnieju otrzyma dyplomy. Najlepsza trójka całego Grand Prix oprócz awansu na IOSW Sępólno - Tokyo 2021 otrzyma pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe. 

Rzut podkową II turniej Grand Prix

Pierwszym turniejem wchodzącym w cykl Grand Prix były Mistrzostwa Miasta i Gminy w Rzucie Podkową, które odbył się 13 września. Poniżej prezentujemy klasyfikację zawodników po I turnieju:

Kategoria Kobiet

Miejsce Zawodnik  pkt 

Punktacja

Grand Prix

1 Jolanta Bukolt 139   55 
2 Paula Bukolt  75   45 
3 Maria Kubijk 65 40
4 Paulina Winiecka 61 35
5 Beata Bukolt 43 33

Kategoria Mężczyzn

Miejsce Zawodnik  pkt 

Punktacja Grand

Prix 

1 Sławomir Gołąbek 170  59 
2 Kamil Pestka 135  49 
3 Paweł Siekierka 129  44 
4 Tomasz Pestka 90 39
5 Włodzimierz Grocholewski 85 37
6 Konrad Rudnik 67 35
7 Jan Klon 54 33
8 Grzegorz Leśniak 52 31
9 Leszek Nawalny 48 29

>>>Regulamin Turnieju<<<

>>>Formularz zgłoszeniowy - osoba pełnoletnia<<<

>>>Oświadczenie Covid - osoba pełnoletnia<<<

>>>Formularz zgłoszeniowy - osoba niepełnoletnia<<<

>>>Oświaczenie Covid - osoba niepełnoletnia<<<

>>>Klauzula informacyjna<<<

Autor: Sławomir Gołąbek 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech