Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Świąteczny Turniej w Badmintona o Puchar Dyrektora SP w Wiśniewie!

Tuż przed przerwą świąteczną, tj. w poniedziałek 21.12.2020r. w murach Szkoły Podstawowej w Wiśniewie, odbył się I Świąteczny Turniej Badmintona o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wiśniewie!

W zawodach udział mogli wziąć uczniowie z klas IV – VII. Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowanie. Wzięło w nim udział 17 zawodników. Zawody zostały przygotowane z uwzględnieniem zasad reżimu sanitarnego.

Uczniowie podzieleni zostali na 4 grupy. Do kolejnej fazy przeszli wszyscy uczestnicy przydzieleni odpowiednio do grupy złotej, srebrnej i brązowej. Mecze były bardzo wyrównane a emocji z całą pewnością nie zabrakło. Najlepsza okazała się uczennica klasy VI Agata Krzyżkowska, która wyprzedziła Olivera Myszkowskiego i Aleksandrę Skrzyńską. Najliczniejszą grupę wystawiała klasa VI – 8 osób! W zależności od zajętego miejsca każdy z uczestników otrzymał nagrodę, którą sam sobie wybrał. Wszystkie nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Ostateczna kolejność:

 1. Krzyżkowska Agata VI
 2. Myszkowski Oliver VII
 3. Skrzyńska Aleksandra VI
 4. Murach Sylwester VII
 5. Potracki Jakub VI
 6. Knapik Marta VI
 7. Ludtke Marta VII
 8. Skrzyńska Urszula IV
 9. Mosek Julia VI
 10. Pawełczak Marek VI
 11. Kuszyńska Katarzyna IV
 12. Wrzesińska Amelia IV
 13. Ludtke Natalia IV
 14. Leonhardt Alicja VI
 15. Czajka Nadia IV
 16. Telicki Piotra VI
 17. Łucyszyn Jan IV

Bartosz Burkiewicz

nauczyciel wychowania fizycznego

SP w Wiśniewie

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech