Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Plaża miejska

Zlokalizowana nad pięknym Jeziorem Sępoleńskim przyciąga gości nie tylko z Polski, ale i również zza granicy między innymi ze względu na liczną, pobliską bazę noclegową.

Sama plaża zlokalizowana jest poza centrum miasta, w kompleksie leśnym. Dojazd do niej nie powinien jednak nikomu przysporzyć kłopotu, a na samochody czekają  zlokalizowane w kilku miejscach w lesie duże parkingi. Samochód możemy zaparkować dosłownie 10 kroków od plaży, a następnie cieszyć się urokami tego miejsca.
Sam obiekt  jest wyjątkowo czysty i zadbany. Piasek przy brzegu delikatnie głaszcze nasze stopy, a molo zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie, umożliwia pieszy odpoczynek od opalania się.
Ale plaża miejska w Sępólnie to nie tylko opalanie się i uprawianie sportów. To przede wszystkim wspaniała promenada przyległa do plaży. Wyłożona na całej długości kostką brukową zachwyca pięknem, ciszą, sprawia, że nie mamy ochoty jej opuszczać. To idealne wręcz miejsce dla fotografów. Liczne pagórki, mosty i wzniesienia nie pozwolą nam  ani na chwilę odłożyć aparatu, a my sami będziemy zachwyceni tym miejscem.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech